MESSEN SLIJPEN:
Wij slijpen al uw messen, in eigen werkplaats, en met jarenlange ervaring. Ene dag brengen = volgende dag ophalen.
Weet U dat... wij "leenpannen" en "leenmessen" hebben. Twijfelt u over het gebruik van een roestvrijstalen pan dan kunt u bij ons een Demeyere koekenpan en/of wok komen lenen om dit uit te proberen. Wilt u wel eens proberen hoe een Wüsthof mes nu echt snijdt? Dan kunt u hiervoor een set messen lenen om te proberen.
Weet u dat... wij van heel veel apparaten een demomachine hebben staan die wij in de winkel kunnen demonstreren? O.a. sapmachines, blender, vacumeerapparaat, koffiemachine, staafmixer, foodprocessor.
De missie van Brix is om het leven van alledag eenvoudiger te maken. Ieder Brix artikel biedt een simpele maar effectieve oplossing voor alledaagse keukenproblemen. De artikelen uit de Brix collectie zijn superieur als het gaat om functionaliteit en kwaliteit, En desondanks aantrekkelijk geprijsd.
Dat Brix het leven van alledag eenvoudiger maakt wordt nog eens extra bewezen door het feit dat veel artikelen uit de Brix-collectie speciaal door ouderen en mensen met een beperking worden gewaardeerd,
Kortom: “Brix: you will like it,”
Even buigen en snijwaar schuift in de pan. Ook handig voor gebruik als extra over uw (houten) plank of op de camping. Vaatwasmachinebestendig.
Junior, 19 x 29 x 0,1 cm
De volgende extensies worden ondersteund: png, jpeg, jpg, gif, txt, csv, swf, pdf, doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, odt, ods, eps.
VVV Cadeaukaart en/of bonnen is in de de winkel te besteden, (nog) niet online.
TIP:
Woonachtig in de regio? Kies dan bij uw bestelling de optie afhalen en betalen bij ontvangst!
Niet ons hele assortiment is te vinden in de webwinkel maar vele malen groter. Het geeft wel een idee over de merken en artikelen die wij voeren. Mist u iets? Bel, mail of kom naar onze winkel....grote kans dat wij het wel hebben.